máme rozsáhlé zkušenosti s napojováním e-shopů

Zvládneme napojit jakýkoli e-shop. I ten váš!

Depoto je postaveno na nejmodernějších technologiích, díky kterým ho můžeme provázat prakticky s jakýmkoli e-shopem. Máme rozsáhlé zkušenosti s napojováním e-shopů, které běží na Shopty, Shoptetu, Prestashopu, aj. Provozujete-li e-shop na vlastním řešení na míru, nebude to při integraci žádný problém. Na Depoto ho napojíme přes otevřené a bezpečné API rozhraní.

Připraveno na více e-shopů, prodejen i skladů

Na Depotu můžete provozovat jeden či více e-shopů. Systém je připravený na celou síť prodejen, desítky skladů či provozoven. Informace o skladových zásobách mají všichni pracovníci na všech místech vždy v reálném čase. Prodavačka Maruška na pobočce v Praze, skladník ve Velké Bíteši i obchodní zástupce v Olomouci.

Ozvěte se nám, rádi vám Depoto nezávazně představíme

Rádi vám ukážeme, jak se s Depotem pracuje, a představíme vám nejrůznější funkce u typově různých klientů v praxi. Vyplňte prosím kontaktní formulář, brzy se vám ozveme a domluvíme si nezávaznou osobní schůzku.

Vaše údaje jsou u nás chráněny podle zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů. Zpracováváme je pouze za účelem další komunikace a zavazujeme se nepředávat tyto údaje třetím stranám.