Depoto ušetří spoustu práce vašemu obchodnímu zástupci

Speciální aplikace pro obchodní zástupce

Depoto ušetří spoustu rutinní a opakované práce i vašemu obchodnímu zástupci. Přijede k zákazníkovi na prodejnu, otevře si Depoto a uvidí pohled na objednávky. Klikne na novou objednávku a systém mu automaticky předvyplní asociované zákazníky. Vytvoří mu objednávku, kterou po jejím potvrzení začne rovnou vychystávat skladník.

Skvělé zapojení obchodního zástupce

Obchodní zástupce je samostatná aplikace v aplikaci Depoto, kterou jsme připravili na základě zkušeností, dobré praxe a požadavků našich klientů. Díky tomu, že mohou obchodní zástupci sledovat skladová a expediční data, mají neustále velký přehled o objednávkách a potřebách svých klientů a budou při své práci efektivnější.

Ozvěte se nám, rádi vám Depoto nezávazně představíme

Rádi vám ukážeme, jak se s Depotem pracuje, a představíme vám nejrůznější funkce u typově různých klientů v praxi. Vyplňte prosím kontaktní formulář, brzy se vám ozveme a domluvíme si nezávaznou osobní schůzku.

Vaše údaje jsou u nás chráněny podle zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů. Zpracováváme je pouze za účelem další komunikace a zavazujeme se nepředávat tyto údaje třetím stranám.