Depoto
Enterprise

Špičková nadstandardní varianta Depota pro technologicky nadupané sklady

Skladové lokace pro naprostou přesnost

Nejenom v ohromných skladech či provozech, kde se neustále mění nabídka zboží a jeho variant, ušetří skladníkům mnoho vrásek a pokrčených ramen skladové lokace. I ty nejnovější, nejmenší a nejzastrčenější položky najdete díky přesné skladové lokaci uložené v Depotu na první dobrou.

Mobilní čtečka jako pravá ruka skladníka

Skladník se čtečkou v ruce má v každém okamžiku perfektní přehled o celém skladu, slouží jako jeho kontrola, pomocník i pravá ruka. Čtečkou naskladňuje, vyskladňuje, přeskladňuje mezi sklady, dělá převodky, mění pozice zboží ve skladu, během expedice s ní pickuje zásilky a na konci roku se s ní pustí i do inventury.

Použití čtečky zásadně zrychluje celou expedici a funguje jako druhá kontrola. Pokud budete místo křesel balit židle, nebude souhlasit EAN na čárovém kódu a aplikace dané položky do balíku nepustí. V každém balíku bude jen takové zboží, které do něj patří. Díky tomu eliminujete vratky a uděláte zákazníkům radost na první dobrou.

Integrace pro napojení podnikového CRM / ERP

Pojďme si to říct narovinu: V IT se pohybujeme už dobré dvě desítky let, proto pravděpodobně není systém, se kterým bychom nepracovali nebo ho neuměli napojit. Zkušenosti máme s IS Premier, Pohoda, Money, Abra i firemními systémy na míru. Vytvoříme bezpečné API rozhraní nebo souborovou komunikaci. Obvykle nám to jde docela od ruky a napojení uvedeme do testovacího režimu zhruba do dvou týdnů.

Ozvěte se nám, rádi vám Depoto nezávazně představíme

Rádi vám ukážeme, jak se s Depotem pracuje, a představíme vám nejrůznější funkce u typově různých klientů v praxi. Vyplňte prosím kontaktní formulář, brzy se vám ozveme a domluvíme si nezávaznou osobní schůzku.

Vaše údaje jsou u nás chráněny podle zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů. Zpracováváme je pouze za účelem další komunikace a zavazujeme se nepředávat tyto údaje třetím stranám.